Listopad 2009

Tak narovinu..

15. listopadu 2009 v 20:18 | Nicole |  Žblebty
Hola hou,

pátek třináctého je za námi. Nevím, jak Vy, ale já si to teď nějak nepřipouštěla k srdci. Vyhli se mi všechny černé kočky, pohřebáky, sanitky, nemoci, nic sem nerozbila a blá bláá..jen sem čekala, že se s někým rafnu. A nic. Zní to trošičku smutně, že ano? Ale když já se tak ráda hádám:) Ha.

Vyrazila jsem na pořádnou metalovou párty a myslím, že těch metlošů nějak ubývá ... praých metlošů ...

Po dlouhé době jsem vypila pár piv bouchaných tequil a teď mě z toho akorát bolí žaludek. Nepiju.

Pohltilo mě datum 21.12.2012, dnes celý den překládám články, čtu, tlemím na dokumenty a videa. Film mi připadá hodně nadnesený, ale je prej dobrý. Počkám si na něj a nebo zítra vyrazím do kina. Většina si možná říká, co to tu plácám. Okej, takže tkzv. Den zkázy 2012, tohoto roku končí Mayský kalendář - konec času. Má to být pojetí apokalypsy. "Přežijou jenom, ty nejsilnější." V tento den bude také zimní slunovrat, co je spojeno z vzácným sladěním Země, Slunce a Mléčné dráhy. Tohle sladění se koná co 26 000 let. Na téhle stránce http://www.21prosinec2012.cz/ je o tom docela zajímej dokument, kdy vědci rozebírají nejen Bibli, také Židy, Starý Egypt ale hlavní pojetí je Nostradamus, který tohle vše již zakodoval ve své knize, která byla nelezena terpve nedávno. Už tohle se považuje za velice zvláštní. Je možné, že v té knize je popsán například i hurikám Cathrina a další různé přírodní katastrofy. Sami vědci říkají, že by byli rádi, kdyby se v tomhle mýlili. Zapřemýšlejte ...

Dále reaguji na komentář o stárnutí. Ano cítím, to stejně. Čím víc se mi blíží ta 20, tím víc si uvědomuji, že už nebudu tou náctiltou, ale jenom nějakou cetkou. Fuj. Přitom nejkrásnější léta byly od 16 do 18. Kéž by to šlo vrátit. Chci zpět ten bezstarostný život, který mi tenkrát připadal tak zvrácený, ale přitom tak úžasný..

zfanatizovaná Nicole