Říjen 2009

Vysokoškolákem aspoň na čas..

11. října 2009 v 16:27 | Nicole |  Žblebty
Právě přemýšlím, jak Vás pozdravit, aby to znělo aspon trochu vysokoškolsky. Seru na to.
Čím začít?
Sama nevím, v poslední době se toho událo až až. Musím říct, že tenhle vysokoškolskej život se mi začíná líbit, ale taky mi dává pěkně zabrat (není to myšleno v učení). Party every day a ta středeční zároveň srdeční se vážně povedla. Promiň pipinko, že sem tě tak opila, že si nezvládla čtvrteční příjezd do školy a musela si ho raději prozvracet! Dále jsem zjistila, že na škole je tak 20% kluků z čehož je 8% zadaných, 10% jsou to gayové a ten zbytek si nechci raději představit.
Takže můj sen, že budu mít nového chlapa z mé vysoké hned zahazuji. Postačím si s tím svým stalým.

V životě?
Je to sranda, včera jsem se dozvěděla, že jedna slečna šestnácitelá, která je momentálně s mým bývalím (mimochodem je o 10 let starší než ona) má podezření na to, že on ji se mnou podvádí. Raději bych ji doporučila ať si vidí do své pusinky nebo ji ty vlasy vyškubu, oči vyškrábu a jazyk uříznu. Tomu věř. Navíc už bych nespadla tak na dno, abych se s ním zahazovala. Mám svůj život, lepší život. :)

A jinak?
Mi přijde, že to strašně utíká. Tibby? Povšimla sis že je to už půl roku od matury? A jak jsme tentkrá všichni stresovali. Teď si uvědomuji, že to vůbec žádná zkouška dospělosti nebyla. Myslím, že ty teprve přijdou..

Pijte a užívejte dokud na to máme Nicole