Červenec 2009

Krávooo...

29. července 2009 v 11:31 | Nicole |  Žblebty
Bůůů bůůů,

ukápla mi slza. Proč? Nade mnou. Hlupka ze mě. Nenapravitelná. Vzpomínáte na toho prince, co mě tak trápil a já mu vždycky podlehla? Dolezl. Já ho vzala zpět. Teď toho možná lituji, jelikož vím jaký je. A že brzy budu zase brečet, jelikož jeho chování bude zase nepochopitelné. Takže až jsem budu psát, co mi zase všechno udělal a že ho nesnáším, tak mi vynadejte a mí blízcí nafackejte. Předem děkuji.

Jinak tady nic nového. Party everyday.

Stýská se mi. Po kom? Po všech, co jsem stihla poznat za krátké tři týdny. Po Irsku. Samozřejmě po tatínkovi a mé možné budoucí "maceše".


Doma fuj..

22. července 2009 v 17:58 | Nicole |  Žblebty
Fuj na tohle město..

Tak jsem po třítydením skotačení v Isku v okolí Dublinu zase zpět. Doma v zapadákově. Chci zpět hned. Třeba se poštěstí a za pár týdnů odletím znovu.

Jak jsem si myslela, že si mě teď doma budou cenit, tak jsem se nechutně zmýlila. Jelikož si mě cenili plus mínus první 3 hodiny. A pak už zase jenom řvou. A pak se divte, že se mi tu nelíbí. Snad jedinou útěchou je české pivo. Mňam.

Co jsem přijela, tak se mi v životě zase míchají chlapi. A to ne jeden. Ale dva. Oba velmi dobře znám. Oba mě něčím přitahují. Zvláštní, ale vybírát si nechci.

Vysluníčkovaná Nicole


Ceci

17. července 2009 v 19:29 | Nicole |  SG

Je právě tolik kolik je..

11. července 2009 v 23:46 | Nicole |  Žblebty
Hallou..

Slenča Nikol je za vodou už dva týdny. Ano už takovou dobu se válím v Irsku. Musím říct, že je to opravdu krásna země. Příroda, lidé i pivo nemaj špatný. Užívám si. Nakupuji, lelkuji, žeru a přibírám. Nechutné. Přijede místo malého medvěda velký vorvaň.

Dublin
Město velké rozlohy, ve kterém jsem se nestihla ještě ztratit. Spíše objevuji. Už Vás otec vzal někdy do obchodu se sexy spodním prádlem a vibrátorama nebo jsem první?:D Ne můj otec není úchyl, ale ví, co mě zajímá. :D

Měla jsem i tu možnost navštívit hotel nad hotely pro milionáře The Ritz Carlton. Jen tak jsem si tam šli sednout na pivo. Kecám, jelikož papánek je tam zaměstnanej, tak jsem měla možnost podívat se tam, kam oko nedohlídne. Úžasný zážitek.

Místo, abych si pilovala svou angličtinu, tak oprašuji svou polštinu, protože zde bydlí více jak 60% poláku.