Červen 2009

Balení..já v koncích..

27. června 2009 v 15:08 | Nicole |  Žblebty
Brý sobotní odpoledne,

je to tu. Ta činnost nazývaná - balit, sbalit, zabalit, nepřebalit...

Činnost, která skončí zřejmě v pondělí ráno, předpokládám kolem 6 hodiny ranní, kdy ještě budu přibalovat věci, které s sebou musím mít. Stejně něco zapomenu. Ale řídím se: Co nemám, to si koupím tam, jeli však možno.

Včera se bylo zapít mé třítýdenní postrádání v tomhle zapadákově. A myslím, že se to přepilo, jelikož dnes se necítím ani na další noční jízdu, natož na večerní rodinnou oslavu.

Vracím se zpět ... k balení ... Nicole ...

cestování má jednu nevýhodu, nemůžete si sbalit to, co milujete...


Miluji pláštěnky a gumáky.. protože je nenosím..

25. června 2009 v 1:38
Dobré brzké ráno,

jsou rána, který nekončí. A to mělo být jedno z těch. Ale nepovedlo se. Jo je v tom chlap. Jak jinak. Příště ti ukážu, kdo je tady pánem!

A je po festivalu. Po deštivém, probláceném, špinavém a promrzlém festivalování. Ale i přesto pátek byl nepopsatelný - Crashpoint a Vypsaná fixa..och..Ale můj krk byl v sobotu ráno taky nepopsatelně bolavý. Zradila. Taška mě zradila. Při mé euforii se mi nešikovně zamotaly vlasy na mé jedné placce tak, že jsem je musela silou urvat. Moc jich na hlavě už fakt nemám. Placka stále neposlouchala a musela mi ji vyndat dievčica, které místo, abych ji poděkovala, že ze mě dostala kousek špendlíku a chuchvalec vlasů, tak ze mě vypadlo - Máš zuby jako sysel víš to?:D Dále má slečna, která se jako vždy nezapomněla střískat skoro do němoty, kradla piva a sváděla to na dva mimozemšťany a prý byli zelení. Překvapivě.

Už se mi to blíží. V pondělí se mé letadlo odrazí od země trada do Dublinu. Jsem jedna velká nervóza.

Nicole


Už jsem se z toho řízení vzpamatovala..

17. června 2009 v 22:57 | Nicole |  Žblebty
Zdravím všechny úspěšné řidiče a neuspěšné neřidiče,

už jsem se z toho šoku nějak dostala a autům už nevěnuji pozornost. Tedy pokud nejsem na přechodu pro chodce, kde Tatra drtí důchodcee...

Od pátku je ze mě zapsaná vysokoškolačka. Jo jsem pěknej dezolát, ale jedna slečna taky, co tam jde se mnou. Slečna, jenž mě doprovázela 4 roky na střední mi bude dělat min. další 3 roky společnost na VŠ. ( Pokud tam vydržíme ). Neboj budeme si radit:D.

V sobotu jsem byla součástí Inkubátoru na který jsem se těšila. Už jenom proto, že tam zahráli mí oblíbení Airfare - och sorry baby, but I live rock and roll. Měla jsem tu čest se vyfotit s panem kytaristou - chramst a s mistrem zpěvákem - chramst chramst neníí už. Dále tam byly další mé dvě srdcovky a to Koller a Sunshine. Večer užit až až.

A teď nedočkavě odpočítávám hodiny, kdy mi přijedou další mí oblíbenci a to Vypsaná fixa, Crashpoint, Doga... a mohla bych pokračovat. Už už už v pátek na Animal festu. Sejdem se tam zvěrstvo moje.

Ospalá Nicole

Knitzy

13. června 2009 v 13:13 | Nicole |  SG

Trotle všech trotlů..vítej zpět..

11. června 2009 v 22:59 | Nicole |  Žblebty
Trotlo trololoo

Kdo je tady trotl všech trotlů?? Jááá..Tak kdo je tady trotl všech trotlů? JÁÁÁ! Paráda.

Takže pro ujasnění. Mám panickou hrůzu z řízení auta. Prostě pro mě je to jako pavouk. Vidět pavouka řvu. Sedím za volantem řvu. A moje rodina to prostě nějak nechápe. A donutila mě sednout si za volant. Tak jsem chtěla být hodná holčička a sedla jsem si dobrovolně. Dobrovolně jsem nastartovala a cpala se už z auta ven. Že první lekce řízení auta stačí. Za prvé, protože jsem stála na polorozpadlé cestě na vesnici a kolem mě to byl samej barák a za druhé, protože se prostě bojím. Jenže mě ze cpaní z auta okamžitě zarazili. Takže jsem zařadila na jedničku a auto se mi rozjelo. Aaaaaaa. Chtěla jsem vědět, kde je brzda, jelikož jsem nebyla poučena, co je to za páky pod mýma nohama. A mí drazí milovaní mi řekli v pravo. Když mi řeknete v pravo, myslím to opravdu v pravo a neptám se znovu. Chyba. Oni mysleli v pravo od spojky. Takže v domnění, že dupnu na brzdu a uprchnu konečně z auta jsem dupla na plyn. Juhuu. A místo, abych se hnala z toho auta, jak jsem plánovala jsem se hnala přímo do škarpy. A taky tam skončila. Děkuji tomu pánovi, co tam má zahradu a já mohla zaparkovat o jeho plot!

Sečteno podtrženo škoda: auto sedřený ze všech stran. Plot rozdtrcen. Počet fyzicky zraněných osob je nula, ale počet psychicky zraněných osob: jeden ( já ).

Myslím, že na úplně první zkušenost za volantem jsem toho stihla až až. Druhá zkušenost se bude konat v příštím životě.

S láskou Nicole Trotlová ( pouhý spolujezdec )
Nesnesitelné..

8. června 2009 v 21:54 | Nicole |  Citáty
Nic není nesnesitelnějšího než hlupák, který má štěstí.

Exning

6. června 2009 v 22:15 | Nicole |  SG

Deprimující - moc času, kých, pčik...

4. června 2009 v 19:41 | Nicole |  Žblebty
Hola hou..

v poslední době mám tak mnoho času a já ani nevím, jak s ním naložit. Zítra to jsou už dva týdny, co je ze mě slečna s maturitou. A zatím co z toho? Jo ten čas, co nevím, co s ním. Vynikající.

Navíc se už druhý týden nemůžu dostat z nachlazení. Kých. Žblééé.

Marně hledám brigádu aspoň jednorázovou. Jo a zatím nějak nic z toho. Myslím, že tyhle prázdniny v mém kraji to bude nemožné. Zase bez peněz.

Zatím to vypadá, že 29. 6. odlétám do Dublinu. Za člověkem, který dohání snad dlouhých 12 let, za otcem.

Příští týden, bych chtěla být součástí Inkubátoru, jelikož tam budou Airfare..Ohhh sorry baby, but i live rock and roll! Uvidíme. Snad to vyjde.

Jinak jako každý rok se zdě koná Animal fest (19. - 20. 6.) a obsazení kapel je letos víc než neuvěřitelné. Takž já jsem spokojená. Minule jsem, ale přemýšlela proč Animal Fest?! Myslím, že jsem na to přišla. Vystupují a navštěvujího samé zvířátka, lépe řečeno prasata. Nejsem výjimkou. Bohužel?

Netuším, jak je u Vás, ale to počasí mě začíná pěkně štvát. Chčije a chčije.

Jdu na kafe a cigáro a to i když nekouřím..deprimovaná Nicole