Vyjádření Amy

23. května 2007 v 20:51 | Nicoolka

Amy k tomu všemu, co se stalo


Ahoj lidi! Wow, chtěla bych toho tolik říct, nevím, kde začít. Nejdříve to nejdůležitější, nyní jsem oficiálně paní Amy Hartzler! Josh a já jsme svoji! Je to ta nejvíce neuvěřitelná věc, co se kdy stala v mém životě (A to už jsem zažila spoustu neuvěřitelných chvílí). Před dvěma dny jsme se vrátili z naší nádherné svatební cesty a naneštěstí jsme si uvědomila, že ten týden, kdy jsme se nemohla nijak hájit mi na převaze moc nepřidal. Tady je pravda, když jsem řekla, že John a Rocky si vyjasnili, že jsou připraveni odejít, taky jsem to tak myslela. Na fakt, že jim na Evanescence nikdy moc nezáleželo a že zůstávali jenom kvůli penězům se velmi hlasitě ohrazovali. Vědomně jsem tuhle negativní energii v kapele nechala růst, protože jsem se bála možnosti, že bychom se mohli rozpadnout, ale ve skutečnosti, snažit se tyhle kluky udržet nás drželo spíš zpátky. Chovala jsem se k nim laskavě a s respektem a když jsem se vrátila byla jsem hodně uražená a vzteklá. Byli ubozí. Už s námi nehrají, protože tuhle kapelu miluju až příliš než abych ji nechala padnout dolů. Jeden malý nevyřčený fakt mě v tom všem ovšem podporuje - Rocky neodešel. Nikdy o tom neřekl mě ani managementu. Ale ostatním členům kapely řekl, že plánuje odejít během dvou týdnů, po našich vystoupeních ve východní Africe (když jsem se zrovna vdávala a neměla jsem čas, abych ho nahradila). Naštěstí, mnoha lidem na této kapele záleží, takže za mnou přišli a varovali mě, takže jsme byli schopní jej nahradit včas, abychom v našem koncertování mohli pokračovat. A pak jsem řekla Johnovi, že je čas, aby začal dělat to, co zřejmě vždycky chtěl - hrát v jeho vlastní kapele. Protože v Evanescence by neměl hrát někdo, kdo si toho neváží, kdo kapelu nemiluje. A obzvlášť ne někdo, kdo ji poškozuje. Být členem kapely, její tvůrce, když to opravdu chcete vědět, může být hodně frustrující - jsem z toho všeho okolo Johna zklamaná.
...ale to bylo minulý týden...
Takže, dnes jsme měli první zkoušku (tento článek vyšel 18.5. pozn 3-bit) s Willem a Troyem a jsou skvělí. Minulých několik dní pracovali na tom, aby dali do hlavy všechny songy a hrajou opravdu dobře.
Terryho jsem od jeho mrtvice tak šťastného z hraní neviděla. Je úžasné, jak dobře se cítíme při hraní teď - žádné mraky za našima hlavama, žádná spiknutí, žádné drama, jen láska k muzice. Terry, Tim a já jsme hrozně šťastní a už se nemůžeme dočkat až zas pojedeme koncertovat. Will a Troy jsou trochu nervózní, ale neměli by být, oba jsou to kusy. Pro fanoušky Dark new day: (kapela, kde hrají Will a Troy pozn. 3-bit) Nebojte se, kapela se nerozpadá. Jen si ty dva na chvíli vypůjčíme (zrovna pracují na novém albu).
Tak, doufám, že je to pro vás dostatečné. Asi jsem toho řekla trochu moc, ale někdo musí říct pravdu. Jsem úplně vymazaná, potřebuju spánek! Milujeme vás lidi a nezklameme vás! Brzy se uvidíme!
S láskou paní H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 23. května 2007 v 21:07 | Reagovat

Ahoj.Kazdy blog v blog.cz je niecim krasny a zaujimavy.Preto sa aj ty prihlas do MEGA sutaze o naj blog v celom blog.cz. TY NA TO MAS!!!:)

2 Lucka Lucka | Web | 27. května 2007 v 15:07 | Reagovat

no chcela si vdiet tie rozcestniky:) kuk tuto : http://miiila.blog.cz/0704/rozcestniky-navod :)potom napis ci ti to ide:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama