Květen 2007

Vyjádření Amy

23. května 2007 v 20:51 | Nicoolka

Amy k tomu všemu, co se stalo


Ahoj lidi! Wow, chtěla bych toho tolik říct, nevím, kde začít. Nejdříve to nejdůležitější, nyní jsem oficiálně paní Amy Hartzler! Josh a já jsme svoji! Je to ta nejvíce neuvěřitelná věc, co se kdy stala v mém životě (A to už jsem zažila spoustu neuvěřitelných chvílí). Před dvěma dny jsme se vrátili z naší nádherné svatební cesty a naneštěstí jsme si uvědomila, že ten týden, kdy jsme se nemohla nijak hájit mi na převaze moc nepřidal. Tady je pravda, když jsem řekla, že John a Rocky si vyjasnili, že jsou připraveni odejít, taky jsem to tak myslela. Na fakt, že jim na Evanescence nikdy moc nezáleželo a že zůstávali jenom kvůli penězům se velmi hlasitě ohrazovali. Vědomně jsem tuhle negativní energii v kapele nechala růst, protože jsem se bála možnosti, že bychom se mohli rozpadnout, ale ve skutečnosti, snažit se tyhle kluky udržet nás drželo spíš zpátky. Chovala jsem se k nim laskavě a s respektem a když jsem se vrátila byla jsem hodně uražená a vzteklá. Byli ubozí. Už s námi nehrají, protože tuhle kapelu miluju až příliš než abych ji nechala padnout dolů. Jeden malý nevyřčený fakt mě v tom všem ovšem podporuje - Rocky neodešel. Nikdy o tom neřekl mě ani managementu. Ale ostatním členům kapely řekl, že plánuje odejít během dvou týdnů, po našich vystoupeních ve východní Africe (když jsem se zrovna vdávala a neměla jsem čas, abych ho nahradila). Naštěstí, mnoha lidem na této kapele záleží, takže za mnou přišli a varovali mě, takže jsme byli schopní jej nahradit včas, abychom v našem koncertování mohli pokračovat. A pak jsem řekla Johnovi, že je čas, aby začal dělat to, co zřejmě vždycky chtěl - hrát v jeho vlastní kapele. Protože v Evanescence by neměl hrát někdo, kdo si toho neváží, kdo kapelu nemiluje. A obzvlášť ne někdo, kdo ji poškozuje. Být členem kapely, její tvůrce, když to opravdu chcete vědět, může být hodně frustrující - jsem z toho všeho okolo Johna zklamaná.
...ale to bylo minulý týden...
Takže, dnes jsme měli první zkoušku (tento článek vyšel 18.5. pozn 3-bit) s Willem a Troyem a jsou skvělí. Minulých několik dní pracovali na tom, aby dali do hlavy všechny songy a hrajou opravdu dobře.
Terryho jsem od jeho mrtvice tak šťastného z hraní neviděla. Je úžasné, jak dobře se cítíme při hraní teď - žádné mraky za našima hlavama, žádná spiknutí, žádné drama, jen láska k muzice. Terry, Tim a já jsme hrozně šťastní a už se nemůžeme dočkat až zas pojedeme koncertovat. Will a Troy jsou trochu nervózní, ale neměli by být, oba jsou to kusy. Pro fanoušky Dark new day: (kapela, kde hrají Will a Troy pozn. 3-bit) Nebojte se, kapela se nerozpadá. Jen si ty dva na chvíli vypůjčíme (zrovna pracují na novém albu).
Tak, doufám, že je to pro vás dostatečné. Asi jsem toho řekla trochu moc, ale někdo musí říct pravdu. Jsem úplně vymazaná, potřebuju spánek! Milujeme vás lidi a nezklameme vás! Brzy se uvidíme!
S láskou paní H.

Evanescence nepřijedou???

22. května 2007 v 17:38 | Nicoolka
Takže podle posledních zpráv to vypadá hodně bídně.:-(Jak se zdá, tak Evanescence do Prahy nepřijedou...ale snad ještě uvidíme. Budu tomu věřit až to bude na official stránkách..:-D

Dej si na BLOG!!

22. května 2007 v 17:15 | Nicoolka |  Gupoty
Je důležitý aby to mělo co nejvíc blogařů!!Takže kopčete!!A pomozte!!Nový bubeník a kytarista

20. května 2007 v 17:31 | Nicoolka

Evanescence vítají nového bubeníka a kytaristu!

Ke kapele Evanescence se tento týden připojí bubeník Will Hunt a kytarista Troy McLawhorn, aby nahradily dnes už bývalé členy Rockyho Graye a Johna LeCompta. Oba jsou z kapely Dark New Day a Amy se, podle jejích slov, velmi těší na živá vystoupení s těmito dvěma novými chlapíky.
Tato formace se poprvé představí 19.května v Columbusu na festivalu Rock on the Range s kapelami jako ZZ Top, Hinder, Velvet Revolver a Buckcherry. Následně Ev vystoupí ve Philadelfii. Poté kapela nastoupí na své měsíční evropské turné po festivalech v Belgii, Francii a Rusku.
Od 20. června v Missouri začne turné spolu s kapelou KoRn.

7.5.2007 Svatba Amy

9. května 2007 v 18:08 | Nicoolka
Podle evanescencewebsite.com se Amy vdala 7.5. s Joshem. O kterém jsem již psala..takže co jiného říct..snad hodně štěstí a lásky:-*

Amy k dochodu dvou členů

9. května 2007 v 18:04 | Nicoolka
Amy řekla:

"Evanescence je na živu a v pořádku. John a Rocky byli v kapele čtyři roky a zažili jsme společně skvělé chvíle, ale byli připravení jít dál a tak jsme rozdělili naše cesty. Evanescence je něco, co jsem milovala a žila tím od svých čtrnácti let. A budu tuhle kapelu chránit a bojovat pro ni, jako jsem to vždycky dělala. Terry, Tim a já se velmi těšíme až budeme živě hrát s novými muzikanty a budeme to rozjíždět víc než kdy jindy. Zprávy na toto téma ještě budou. A lidi, neobávejte se o turné. Nic se neruší a brzo se opět uvidíme!"

New singl z The Open Door

9. května 2007 v 18:02 | Nicoolka
Další singlem z The open door bude Good enough.


Soudní dohra?

9. května 2007 v 17:47 | Nicoolka
Vyhazov dvou členů skupiny Evanescence bude možná mít soudní dohru. Naznačil to bubeník Rocky Gray v prohlášení na svém blogu.

"Management Amy Lee mi napsal, že podle smlouvy nemám právo do ničeho mluvit. A nemám právo ani tisku sdělovat důvody, proč jsem byl vyhozen," píše Rocky a dodává: "Ještě dřív, než se k tomu vyjádřím, dám to přečíst svému právníkovi." Také Amy Lee vydala prohlášení. V něm naznačuje, že se nic neděje. Kapela podle ní zkouší s novými muzikanty a s Johnem LeComptem a Rockym Grayem se rozešla přirozenou cestou, přičemž na to oba byli připraveni.

Vyhození z kapely

7. května 2007 v 20:52 | Nicoolka
Kytarista John LeCompt a bubeník Rocky Gray byli v pátek 4.5. vyhozeni z kapely. "Jsem pěkně naštvaný," říká John. "Amy mi dnes zavolala a vyhodila mě. V téhle kapele není naprosto žádná loajalita."

Ve svém blogu napsal: "Kolem půl čtvrté odpoledne mi zavolala Amy. Nebyl to hovor od kamarádky, která si mě cení, ale od nepřítele, který byl připraven ublížit mně i mé rodině. Bez jakýchkoli varování nebo náznaků jsem byl bezdůvodně vyhozen."

Amy na oficiálních stránkách kapely uvedla: "John a Rocky byli v kapele 4 roky a během této doby jsme strávili nádherné časy při vystoupeních, ale byli připraveni přejít jinam, a tak se naše cesty rozdělily."

John řekl, že všechny jeho aktivity teď budou směřovat do jeho nové kapely s Rockym, která se jmenuje Machina.

Podle Amy nebudou žádné z plánovaných koncertů zrušeny.

Zdroj